Siyaset

Başkan Çiftçi: "Çalışmalarımızın merkezinde çocuklar ve gençler var"

Kadınlarla bir araya gelen Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, "Çayırova'daki çalışmalarımızın merkezinde çocuklar ve gençler var. Biz neslimizi önemsiyoruz “ dedi.

15 Kasım 2023 Saat: 11:42
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 49 kez okunmuştur

Başkan Çiftçi: Çalışmalarımızın merkezinde çocuklar ve gençler var
Başkan Çiftçi: "Çalışmalarımızın merkezinde çocuklar ve gençler var"

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Türkiye Yüzyılı'nda Kadın Buluşmaları programı çerçevesinde kadınlarla bir araya geldi. Programda ilk olarak Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’nin 4,5 yılda hayata geçirdiği hizmetlere yönelik bir video gösterimi yapıldı. Daha sonra kürsüye çıkarak konuşma gerçekleştiren Başkan Çiftçi, "Sizin varlığınız bize güç kuvvet veriyor. Sizlerden aldığımız güç kuvvetle Emin adımlarla yavrularımızın geleceği için canla başla çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz. Gönül coğrafyamızda zulüm ve soykırım var. Bu zulüm yeni de değil. Yüzyıllardır Müslüman kardeşlerimize zulmediliyor. Bu zulme dur diyen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan var. Allah ondan razı olsun. Rabbim güç kuvvet versin. Biz de oradaki kardeşlerimiz için dua ediyoruz. Maddi ve manevi destekte bulunuyoruz" dedi.

"Biz neslimizi önemsiyoruz"

Çocuklar ve gençleri çok önemsediğini kaydeden Çiftçi, "Biz neslimizi önemsiyoruz. Şehri imar ederken, neslin ihyası bizim için olmazsa olmaz. Biz kültürel kodlarımız neticesi yavrularımızı yetiştirmezsek şehirlerimizde ruh olmaz merhamet olmaz. Bizim amacımız yavrularımızı milli manevi istikamette yetiştirmek. Çayırova Belediyesi olarak bilgievlerimizin imkanlarını yeniden revize ettik. Biz çocuklarımızı geleceğe hazırlamazsak biz de kaybederiz. 4.5 sene önce geldiğimizde hedefimizin merkezine maneviyatı koyduk. Ülkemizde ve dünyada yaşanan tüm sorunlara rağmen israfın önüne geçtik ve yatırımlarımızı ilçeye kazandırdık. Gençlerimizin daha güzel bir Çayırova'da yaşaması için çalışıyoruz. Ekibimizle kentimiz için çalışmayı sürdürüyoruz. Kent meydanında çalışma devam ediyor. İleride otopark sorunu yaşanmasın diye yerin altına 3 kat otopark yaptık. Yarın bir gün iyi ki de böyle yaptık diyeceğiz. İlçemize 70 bin metrekarelik millet bahçesi yapıyoruz. Çayırova’nın gelecekte sorunlar yumağı olmasını istemiyoruz. 4.5 yıl boyunca şehri geleceğe hazırlamak için gayret gösterdik. Bu yapılan çalışmalar sizin eseriniz. Sizler bize destek verdiniz bu destek sayesinde bu eserler ortaya çıktı. Tek derdimiz çocuklarımızın daha güzel bir Çayırova’da yaşamasını sağlamak" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Fısıltı Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
UA-167564519-1
Yukarı ↑