Güncel

Başkan Söğüt, “Hizmet için varız”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Yarımca Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ni ziyaret etti, kamyoncu esnafıyla bir araya geldi. Başkan Söğüt, “Kaynaklarımızı en etkin şekilde kullanarak işin aciliyetine göre projelerimizi hayata geçiriyoruz” dedi

2 Kasım 2021 Saat: 21:49
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 254 kez okunmuştur

Başkan Söğüt, “Hizmet için varız”
Başkan Söğüt, “Hizmet için varız”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Yarımca Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ni ziyaret etti. Kooperatif seçimi sonrasında başkanlığa gelen Yaşar Ateş ve yönetimini makamında ağırladığını belirten Başkan Söğüt, “Kooperatif Başkanımız ve ekibi kongre sonrası bizi ziyaret ettiler. Orada ufak çaplı sizlerin talepleriyle ilgili sohbetimiz olmuştu. Bizler de iade-i ziyareti daha erken yapmak istedik ama yoğunluktan dolayı biraz geciktik” dedi.

 

ÖNEMLİ HİZMETLER YAPILDI

“Sizler ekmeğini direksiyon sallayarak kazanan, belki de ömrünün büyük çoğunluğu yollarda geçen bir meslek sahibisiniz” diyen Başkan Söğüt, “Gerçekten zor bir meslek. Çok şükür şimdi Türkiye’nin dört bir yanında yollar, tüneller ve köprüler yapıldı. Ulaşım ağımız gerçekten çok güzel. 20 yılda bu memlekete 70 yılda yapılan kadar yatırım yapıldı. Bolu Tüneli örneği var. Kaç hükümet gördü bitmedi. Tamamlamak yine Cumhurbaşkanımıza tamamlamak nasip oldu.

 

500 MİLYON TL’LİK YATIRIM

Bizler de şimdi Körfez’de ciddi bir altyapı yatırımı gerçekleştiriyoruz. 500 milyon TL’lik bir çalışma. Pandemi dolayısıyla yaşanan sıkıntıya rağmen yatırımı durdurmadık. Her yağmur sonrası bazı mahallelerimizde sorun yaşıyorduk. Evlerin bodrum ve zemin katları su doluyordu. Bunu çözmemiz lazımdı. 2023’ün başında da bu sorunu tamamen çözmüş olacağız” dedi.

 

BİRLİKTE GÜZELLEŞTİRECEĞİZ

“Biz bu şehrin hizmetkârlarıyız” diyen Başkan Söğüt, “STK ve dernek ziyaretlerimizde de açık bir şekilde dile getiriyoruz. Sizlerin gördüğü bir eksiğimiz varsa bizlere iletin. Çünkü sizler aynı zamanda bizim gözümüz kulağımızsınız. Bu kenti daha yaşanabilir hale getirmek için sizlerin görüş ve önerileri bizler için önemli” ifadelerini kullandı. Başkan Söğüt daha sonra üyelerden gelen talep ve önerileri dinledi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Fısıltı Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
UA-167564519-1
Yukarı ↑