Sağlık

Erzincan'dan geldi, Kocaeli’de kanseri yendi!

Rahatsızlığı nedeniyle Erzincan’dan Kocaeli Şehir Hastanesine gelen Alim Korkmaz, yapılan zorlu operasyon sayesinde kemik kanserini yenerek yeniden sağlığına kavuştu.

27 Şubat 2024 Saat: 19:32
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 388 kez okunmuştur

Erzincandan geldi, Kocaeli’de kanseri yendi!
Erzincan'dan geldi, Kocaeli’de kanseri yendi!

Kemik kanserine yakalanan 50 yaşındaki Alim Korkmaz, tedavisi için Kocaeli Şehir Hastanesine geldi. Burada yapılan başarılı tedavi sürecinin ardından Korkmaz, hasatlığını yenerek sağlığına kavuştu. Hastane süreci ile ilgili konuşan Ortopedi ve Travmatoloji Hastalıkları hekimi Op.Dr.Muhammed Fatih Serttaş, “Biyopsi sonrası Osteosarkom (Kemik Kanseri) teşhisi konulan hastamıza ameliyat süreci öncesi kemoterapi uyguladık. Ardından gerçekleştirdiğimiz operasyonla, uyluk kemiğinin dizden itibaren 20 cm'lik kısmında ana damar ve sinirlerin etrafını sarmış olan tümörü başarı bir şekilde çıkararak hastanın bacağı kesilmeden sağlığına kavuşturduk” dedi.

Hastane Ortopedi ve Travmatoloji Hastalıkları Klinik Şefi Doç. Dr. Alper Gültekin ise “Tüm teknik donanımlara sahip hastanemizle ortopedi alanında ileri ameliyatları yapmaktayız. Ortopedik Onkoloji ve tümör cerrahisi konusunda da artık rahatlıkla ameliyat edebilir ve tedavisini gerçekleştirebiliyoruz” diye belirtti.

Kemik kanseri gibi ciddi bir hastalıkla mücadele eden hasta Alim Korkmaz, Kocaeli Şehir Hastanesi'nin sunduğu kaliteli sağlık hizmeti sayesinde bu süreci başarıyla atlattığını ve sağlığına yeniden kavuştuğunu ifade etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Fısıltı Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
UA-167564519-1
Yukarı ↑