Siyaset

MHP Körfez’de İlk Başvuru Kaşkaş’tan

MHP Körfez İlçe Teşkilatı’nda meclis üyesi aday adaylığı için ilk başvuruyu Ali Kaşkaş gerçekleştirdi.

20 Kasım 2023 Saat: 12:06
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 84 kez okunmuştur

MHP Körfez’de İlk Başvuru Kaşkaş’tan
MHP Körfez’de İlk Başvuru Kaşkaş’tan

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilerek yerel seçimler öncesi aday adaylık başvuru takvimini açıklamasının ardından, belediye başkanlığı ve meclis üyesi aday adayları başvuruları başladı. MHP Körfez İlçe Teşkilatı’nda meclis üyesi aday adaylığı başvurusunda bulunan ilk isim ise, geçmişte Körfez Ülkü Ocakları Başkanlığı, MHP Körfez İlçe Başkan vekilliği ve teşkilatın birçok kademesinde görev almış Ali Kaşkaş oldu.

Teşkilat binasında yoğun katılımla gerçekleştirilen başvuru programında, MHP Körfez İlçe Başkanı Av. Doğan Bekiroğlu, yerel seçimler için çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini bildirdi ve meclis üyeliği için ilk başvurunun bu gün gerçekleştirildiğini belirterek, ‘Hayırlı olsun’ temennisinde bulundu.

Meclis üyeliği için başvuruda bulunan iş adamı Ali Kaşkaş ise yaptığı konuşmada, “1964 yılında başlayan bu kutlu davanın,  1989 yılında bir neferi oldum.  Akabinde Körfez Ülkü Ocağı’nda vazife aldım. 2002 yılında ise Körfez Ülkü Ocak Başkanı olarak atandım ve bu görevde 8 yıl başkanlık yaptım. 2015 yılında Körfez İlçe yönetiminde bulundum ve bir yıl başkan vekilliği görevinde bulundum. Ve şu anda ilçe başkanı olarak vazife yapan Sayın Başkanımız Avukat Doğan Bekiroğlu’nun yönetiminde yer aldım ve burada da başkan vekili olarak görev yaptım. Şimdi ise büyüklerimle yaptığım istişareler neticesinde meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusunda bulunuyorum. Beni yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederim’ dedi. Hazırlamış olduğu başvuru dosyasını ilçe başkanı Doğan Bekiroğlu’na teslim eden Ali Kaşkaş, ‘ Davam için çalışacağım’ dedi. İlçe Başkanı Doğan Bekiroğlu ise ‘Hayırlı olsun’ diyerek başvuru dosyasını teslim aldı ve başarılar dilediğini ifade etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Fısıltı Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
UA-167564519-1
Yukarı ↑